26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

SREBRO KOSZYKARZY !!!

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych wywalczyli srebrny medal w Mistrzostwach Radomia w koszykówce chłopców. Niestety nie udało się obronić złota sprzed roku i sprzed dwóch lat. Niemniej jednak jest to duży sukces, bo to czwarty medal z rzędu naszej szkoły w tych rozgrywkach. Po pewnym wygraniu fazy grupowej i awansie do rundy finałowej nasza szkoła zmierzyła się następująco z: V LO z którym wygraliśmy 52:21, Zespołem Szkół Elektronicznych porażka 30:38, oraz VIII LO wygrana 54:21. Zawody odbyły się  w hali Zespołu Szkół Samochodowych.

Skład srebrnych medalistów: Buba Jakub 3O, Syta Paweł 3F, Ziętkowski Oskar 2M, Tomczyk Paweł 4T, Wójcik Dawid 4T, Szymaniak Patryk 4T, Gutkowski Adrian 2M, Goljat Aleksander 2E, Barszcz Paweł 2T, Sobuta Daniel 1M, Druszcz Przemysław 1Z.

Opiekunem drużyny był Albert Siekiera.

Klasyfikacja końcowa:

  1. Zespół Szkół Elektronicznych
  2. Zespół Szkół Technicznych
  3. VIII LO
  4. V LO

 

Skip to content