26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Konkurs o życiu i działalności Tadeusza Kościuszki

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

W naszej szkole odbył się konkurs o życiu i działalności Tadeusza Kościuszki – patrona szkoły i jednocześnie patrona roku 2017. W części pierwszej, w której uczniowie klas trzecich przygotowywali  prezentacje i referaty, pierwsze miejsce zajęli Artur Gaczkowski i Piotr Kołodziejczak z kl. 3A ( za najlepszą prezentację) oraz Piotr Korza z kl. 3B ( za najlepszy referat). W części drugiej polegającej na rozwiązaniu testu i przeznaczonej dla uczniów klas pierwszych najwyższy wynik osiągnął Damian Soból z kl. 1M.
Wyżej wymienione osoby otrzymają nagrody książkowe.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy.
Nauczyciele biblioteki i historii.

Skip to content