26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

II Mistrzostwa Radomia szkół gimnazjalnych w grze Fifa na konsoli XBOX

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

W dniu 4 czerwca 2016 roku Zespół Szkół Technicznych w Radomiu po raz drugi zorganizował dla młodzieży gimnazjalnej mistrzostwa FIFA. Tym razem mieliśmy okazję współzawodniczyć w tą wspaniałą grę w wersji 2016 przy wykorzystaniu technologii Microsoft (XBOX) i SONY (projektory multimedialne). Byla to bardzo udana rozgrzewka przez tegorocznymi mistrzostwami EURO 2016 odbywającymi się we Francji. Na to wydarzenie zgromadzili się najlepsi zawodnicy z radomskich szkół gimnazjalnych. Konkurs rozpoczął się o godzinie 9 i trwał do godziny 13. Po rozegraniu zaciętych pojedynków wyłoniliśmy mistrza, którym okazał się reprezentant PG 11 – Igor Wójcicki. Kolejne miejsca zajęli: Jan Jaśkiewicz PG4 oraz Albert Mortka PG10 . Nagrodą główną w konkursie był tablet graficzny firmy WACOM ufundowany przez firmę ITM. Gorąca atmosfera i doping kibiców nie opuszczały rozgrywek przez cały czas trwania turnieju. Dla wszystkich uczestników przygotowano bufet, aby nie opadli z sił i byli w pełni sprawni przez cały czas uczestnictwa w konkursie. Oprócz finalistów również ćwierćfinaliści otrzymali pamiątkowe nagrody. Z wypowiedzi uczestników można było wywnioskować, że impreza bardzo im się podobała i już pod koniec mistrzostw zapowiadali swój udział w kolejnym takim wydarzeniu za rok. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i już dzisiaj gorąco zapraszamy za rok.

 

Skip to content