26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Konferencja „Nauczanie Poprzez Granie 2”

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

W dniu 03.06.2016 grupa uczniów z klas II i III technikum informatycznego  wzięła udział w Konferencji „Nauczanie Poprzez Granie 2”, która odbyła się w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie. Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w spotkaniach z twórcami gier komputerowych, programistami, grafikami, vlogerami. Spróbowali swoich sił w wielu ciekawych turniejach i konkurencjach. W turnieju LOL ZST reprezentowały cztery pięcioosobowe drużyny. Młodzież miała okazję pograć w grę GO, sterować balonem i odbyć podwodną
podróż w okularach Oculus. Uczniowie sprawdzili swoje umiejętności z algorytmiki układając puzzle Scottie Go. Wycieczka wszystkim się podobała. Czekamy na kolejne tego typu zdarzenie.

 

Skip to content