26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

#movember w Zespole Szkół Technicznych

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Drodzy, uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz sympatycy Zespołu Szkół Technicznych.
W 2014 roku nauczyciele IT zaszczepili akcję #‎Movember w Zespole Szkół Technicznych, z przyjemnością mogliśmy zaobserwować, iż nie pozostała ona bez odzewu, ponieważ zaangażowali się w nią rodzice, nauczyciele i uczniowie.
 
Zespół Szkół Technicznych w tym roku także zapuszcza wąsy/zarost/brodę – pamiętajcie: Raka gołym okiem nie widać. Wąsy tak, szczególnie, że na nas patrzą setki młodych ludzi którym musimy przypomnieć o dbaniu o swoje zdrowie.
Od listopada wraz z laboratorium analiz medycznych Medica ruszamy z akcją #movember – czyli zapuść wąsy dla jaj.  
 
W skrócie:
Akcja #movember ma na celu propagowanie badań profilaktycznych u mężczyzn w celu wczesnego wykrycia raka lub sprawdzenia ogólnego stanu zdrowia.
Akcja polega na tym iż w miesiącu listopadzie „hodujemy zarost”, 27 listopada zaś odbędzie się finał akcji w naszej szkole w którym pracownicy laboratorium analiz medycznych Medica przyjdą i wykonają badania dla zainteresowanych osób.
 
Serdecznie zachęcamy naszych nauczycieli, uczniów i ich rodziców a także sympatyków Zespołu Szkół Technicznych do wzięcia udziału w tej akcji.
Skip to content