26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Gala stypendialna „Zagrzewamy do nauki”

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

6 młodych elektryków  oraz  10 energetyków z naszych szkół partnerskich, Zespołu Szkół nr 40 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie oraz Zespołu Szkół Technicznych im. T. Kościuszki w Radomiu, otrzymało czeki stypendialne z rąk Dyrektorów Zakładów PGNiG TERMIKA SA. Stypendia dla najzdolniejszych uczniów mają pomóc młodym ludziom rozwijać swoje pasje oraz zainteresowania,  a także pomóc odnaleźć swoją ścieżkę zawodową.

Tegoroczna Gala stypendialna odbyła się 29 października 2015 r. w Centrum Konferencyjnym EC Siekierki w Warszawie. Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele PGNiG TERMIKA, władz samorządowych, szkół partnerskich, zespołu Mentorów Zagrzewamy do nauki oraz Business for Society. Uroczystość poprowadzili koordynatorzy ds. współpracy ze szkołami – Pani Ewa Warska i Pan Witold Kucharek. Ceremonię wręczania stypendiów otworzyło przemówienie kierownik projektu Pani Hanny Ratajczyk. Następnie głos zabrali zaproszeni goście m. in. Pan Marek Dec – Prezes Zarządu PGNiG TERMIKA, Pan Jarosław Jóźwiak – Zastępca Prezydenta m. st. Warszawy, Pan Adam Strzałkowski – Inspektor Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Radomiu, Pan Dariusz Kacprzak – Zastępca Burmistrza Dzielnicy Praga – Północ oraz Panie Bernadeta Kudas – Dyrektor ZST w Radomiu oraz Pani Beata Doroś – Woźniak – Dyrektor ZS nr 40 w Warszawie.

Uroczystość zakończył występ zespołu rockowego z Zespołu Szkół Technicznych im. T. Kościuszki w Radomiu. Galę zwieńczyła sesja zdjęciowa laureatów wraz z zaproszonymi

Program stypendialny jest jednym z elementów programu edukacyjnego „Zagrzewamy do Nauki” organizowanego przez firmę PGNiG TERMIKA we współpracy z Business for Society.

Źródło

Skip to content