26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Zespół Szkół Technicznych najbardziej usportowioną szkołą ponadgimnazjalną w Radomiu.

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Publiczne Gimnazjum 22 im. Karola Wojtyły w Radomiu było gospodarzem podsumowania sportowego dla najlepszych szkół w współzawodnictwie sportowym w ramach X Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży. Nasza szkoła od wielu lat zajmuje czołowe miejsca we współzawodnictwie sportowym organizowanym przez Szkolny Związek Sportowy. Nie inaczej było i w tym sezonie. W klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych w kategorii chłopców nasza szkoła uzyskała bezapelacyjnie I miejsce. Dziewczęta zajęły wysokie III miejsce, co jest historycznym wyczynem ze względu na ilość uczennic w naszej szkole.

Podczas uroczystości zostali indywidualnie nagrodzeni uczniowie naszej szkoły Kamila Drabik i Mateusz Kaczor za wybitne osiągnięcia sportowe oraz nauczyciele Radosław Nowakowski i Artur Błasiński.

Indywidualnie został nagrodzony nauczyciel z naszej szkoły Artur Błasiński za wybitny wkład w upowszechnianie kultury fizycznej oraz rozwój sportu szkolnego.

 

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia galerii

Skip to content