26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Szlachetna paczka w Zespole Szkół Technicznych

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Zespół Szkół Technicznych im. T. Kościuszki w tym roku włącza się w organizację akcji: Szlachetna Paczka. W dniach 13 i 14 grudnia 2014r. Szkoła udostępni swoje pomieszczenia, gdzie darczyńcy będą mogli przynosić przygotowane paczki, a wybrana rodzina, będąca w trudnej sytuacji – odebrać przygotowane dary. Nasza Szkoła pragnie wesprzeć tę wspaniałą akcję. Rozumiemy, że takie wsparcie da wybranej rodzinie nadzieję na dostatnie Święta i nadzieję na lepsze jutro. Mamy nadzieje także, że da potrzebującym ludziom świadomość, że w trudnej sytuacji nie są sami i mogą liczyć na innych, dobrych i otwartych ludzi.

Jedną z paczek w tej akcji przygotowuje także klasa IIC – jedna z klas Technikum Informatycznego w naszej Szkole. Jest to wspaniały przykład na to, że młodzi ludzie są wrażliwi na krzywdę innych i potrafią wykazać się wspaniałą postawą miłosiernego Samarytanina, który pomaga nieznajomemu potrzebującemu.

Bernadeta Kudas

Skip to content