26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Akademia z okazji Dnia Patrona Szkoły

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

W piątek 04.04.2014 roku organizowana została akademia upamiętniająca życie i sukcesy Tadeusza Kościuszki – patrona Naszej Szkoły. W związku z tym zaprosiliśmy  wszystkie klasy pierwsze i drugie  na małą salę gimnastyczną po długiej przerwie o godz. 10.45 ( na 5 godz. lekcyjnej). Uroczystość przygotowano dzięki uczniom z klasy 3E, 3A, 1C i 3T, którym składamy gorące podziękowania. Podczas akademii mogliśmy podziwiać występ chóru szkolnego, scenkę obyczajową i prezentację multimedialną poświęconą Patronowi Naszej Szkoły. Akademię przygotowały Katarzyna Rutkowska-Miękus, Sylwia Owczarek i Anna Szlachcińska.

Skip to content