26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Konkurs dla szkół ponadgimnazjalnych „Drugie życie odpadów”

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Zespół Szkół Technicznych im. T. Kościuszki w Radomiu serdecznie zaprasza uczniów Szkół Ponadgiznazjalnych do wzięcia udziału w Konkursie „Drugie życie odpadów”.
Celem Konkursu jest promocja wiedzy o odpadach, których recykling przyczynia się do oszczędności energii pochodzącej z nieodnawialnych źródeł, co bezpośrednio powoduje zmniejszenie zanieczyszczenia środowiska
Konkurs towarzyszy organizowanemu przez Zespół Szkół Technicznych w Radomiu oraz Polski Kongres Energii Odnawialnej X Ogólnopolskiemu Seminarium „Odnawialne Źródła Energii”. Patronem honorowym Konkursu i fundatorem atrakcyjnych nagród jest ZUTER S.A. Nagrody zostaną wręczone w czasie Konferencji, która odbędzie się 31.03.2014r.
Szczegółowe informacje o zadaniach konkursowych i procedurach znajdują się w załączonym Regulaminie. Prace konkursowe należy nadesłać do 18 marca 2014 roku.
W razie jakichkolwiek zapytań, prosimy o kontakt na adres e-mail: arturrudnicki@zst-radom.edu.pl; artur.rudnicki@zst.radom.pl.

Pliki do pobrania:

Regulamin, Załącznik do regulaminu, Przykładowa prezentacja

 

Skip to content