26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Pokazy programowania robotów.

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

W dniu 19 marca 2014 odbędą się w Zespole Szkół Technicznych w Radomiu pokazy programowania robotów. Można będzie zobaczyć jak poprzez zabawę można łatwo, przyjemnie i skutecznie uczyć się programowania i logicznego myślenia. Zajęcia teoretyczne będą połączone z pokazami (45 min wykład + 45 min pokaz). Będzie można zobaczyć i „dotknąć” prawdziwych robotów oraz dowiedzieć się „jak to jest zrobione”. To doskonała okazja do zapoznania się z ofertą firmy „Invention-Group”, która od 2006 roku prowadzi szkolenia z programowania robotów na terenie całej Polski. Więcej informacji o firmie: http://www.twojrobot.pl/ . W przypadku dużego zainteresowania jest możliwość zorganizowania odpłatnych szkoleń z zakresu programowania robotów.

 

W sprawie udziału w pokazach lub uzyskania większej ilości informacji odnośnie wystawy można się kontaktować drogą e-mail’ową pod adres: marek.skrok@zst.radom.pl 

Skip to content