26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Otrzęsiny klas pierwszych

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

8 października 2013r. w naszej szkole odbyły się uroczyste otrzęsiny uczniów klas pierwszych.
Celem otrzęsin była  integracja klas I oraz wprowadzenie uczniów w życie szkoły. Uczniowie mieli również okazję rywalizować ze sobą.
Występy oceniało jury, w składzie:
• Klaudia Świątkowska – Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego
• Ilona Chodowicz – Nauczyciel
• Józef Różański – Nauczyciel
• Jakub Wróbel – Przedstawiciel Uczniów
Imprezę rozpoczął występ szkolnego zespołu.
Następnie rozpoczęła się rywalizacja jedenastu klas pierwszych. Klasy miały za zadanie zaprezentować swoją grupę ciekawym wierszykiem lub piosenką. Kolejną konkurencją było wyjadanie żelków z miski wypełnionej mąką. Uczniowie na wszystkie możliwe sposoby radzili sobie by wydostać żelki, całe ich twarze były pokryte mąką a na Sali Gimnastycznej zapanowała lekka mgła. Uczniowie mieli również za zadanie zjeść wiszące chrupki z wieszaka, wypić jak najszybciej kubek mleka bez użycia rąk oraz wypić magiczny eliksir.
Podsumowując całą imprezę warto było zapytać uczniów o wrażenia po imprezie. Z przeprowadzonych wywiadów z uczniami jednoznacznie wynika, że byli bardzo zadowoleni, dobrze się bawili i z miłą chęcią powtórzyliby to wydarzenie mile spędzając czas.
Pierwsze miejsce zajęła klasa 1N, która od samego początku bardzo dobrze radziła sobie z poszczególnymi Zwycięzcy otrzymali nagrodę w postaci „Dzikiej Karty”, czyli jednego dnia wolnego od niezapowiedzianych kartkówek i odpowiedzi.
Wszystkim Gratulujemy zajętych miejsc, a uczniom dziękujemy za chęci jak i zaangażowanie włożone w całą imprezę.

Skip to content