Odkryj talenty swojego dziecka

Szkolny Ośrodek Kariery przy Zespole Szkół Technicznych w Radomiu w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2013 pod hasłem „Odkryj talenty swojego dziecka” zaprasza do udziału w jednodniowej „grze miejskiej” pod tytułem „Odkryj Talenty!”.
Dzień gry: 18.10.2013 r. Działania rozgrywać się będą pomiędzy godzinami: 9.40 – 15.30.

Zaproszenie  to kierujemy do uczniów klas trzecich, którzy pod czujnym okiem pełnoletnich opiekunów będą mogli „uczyć się bawiąc”.

Gra (z nagrodami) będzie polegała na wykonaniu zadań na punktach kontrolnych i napisania opracowania na temat „Jakie TALENTY odkryłem w sobie?”. Liczba miejsc ograniczona.

Mamy nadzieję, ze dzięki tej formie działania uczniowie klas trzecich, którzy przystąpią do udziału w grze będą potrafili lepiej zaplanować własną ścieżkę kształcenia i przyszłą pracę.

Szczegóły Gry wraz z terminarzem w załączonym regulaminie.
Licząc na udział przedstawicieli z  gimnazjum

Organizator „Gry Miejskiej – OTK 2013”

Tomasz Magnowski

Do pobrania: regulamin, karta zgłoszenia