26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Zajęcia informatyczne dla gimnazjalistów

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu ma przyjemność zaprosić uczniów szkół gimnazjalnych na zajęcia dodatkowe z informatyki:

1. Akademia programowania Windows 8 – jeśli chcesz zarabiać pierwsze własne pieniądze, nigdy nie było to łatwiejsze. Napisz aplikację do Windows 8, a my umieścimy ją w wirtualnym sklepie Microsoft. Część zysków wpłynie na Twoje konto

2. Akademia cyfrowej fotografii – „cyfrowa ciemnia” – jeżeli chciałbyś dokonać retuszu, przerobić zdjęcie, wiedzieć jak dobrać kadr do świetnego zdjęcia zapraszamy do nas. Profesjonaliści pokażą Ci nowatorskie metody edycji zdjęć korzystając z najnowszego oprogramowania i sprzętu.

3. Akademia Cisco – Akademia Komputerowa CISCO – jeżeli interesują Cię sprawy związane ze sprzętem komputerowym, chciałbyś rozbierać, składać i naprawiać komputery, konfigurować urządzenia, instalować różne systemy operacyjne oraz aplikacje to Akademia Komputerowa CISCO jest właśnie dla Ciebie.

Data: Każda sobota w semestrze letnim 2012/2013
Miejsce: Zespół Szkół Technicznych w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/60

Prosimy o zarejestrowanie się poprzez stronę internetową http://www.zst-radom.edu.pl celem rezerwacji terminu. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Lista osób zakwalifikowanych do zajęć będzie publikowana na stronie internetowej. Rejestracja na wybrane zajęcia rusza od 11.02.2013.

Szczegółowe informacje u organizatora:
Artur Rudnicki – tel. 0 693 334340, e-mail: arturrudnicki@zst-radom.edu.pl; artur.rudnicki@zst.radom.pl

Skip to content