Boże Narodzenie w Zespole Szkół Technicznych

Okres Bożego Narodzenia to czas rodzinnych spotkań, kolędowania, łamania się opłatkiem.
Od wielu wieków przygotowywane są przedstawienia ukazujące wydarzenia z Betlejem, zwane jasełkami.
Włączając się w tą piękną tradycję uczniowie naszej szkoły pod przewodnictwem pani Małgorzaty Pączek przygotowali przedstawienie. Jasełka zostały zaprezentowane młodzieży, gronu pedagogicznemu i personelowi szkoły dnia 20 grudnia 2012 roku.
Poszczególne sceny ubogacił śpiew Agnieszki Goli z naszym szkolnym zespołem. Po jasełkach wystąpił chór szkolny kierowany przez panią Annę Szlachcińską, który wykonał kolędy i pastorałki.
Warto podkreślić, że dekoracje i stroje zostały wykonane przez uczniów, co nadało uroczystości niezapomnianych chwil i piękna.