26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Konkurs dla szkół ponadgimnazjalnych

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Zespół Szkół Technicznych im. T. Kościuszki w Radomiu serdecznie zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w Konkursie „Odpady a środowisko przyrodnicze”. Celem Konkursu jest propagowanie wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych wiedzy na temat gospodarki odpadami i ochronie środowiska naturalnego.
Konkurs towarzyszy organizowanemu przez Zespół Szkół Technicznych w Radomiu IX Ogólnopolskiemu Seminarium „Odpady”. Konferencja odbędzie się 19.03.2013r. w auli Prywatnej Wyższej Szkoły Ochrony Środowiska w Radomiu i tam zostaną wręczone nagrody.

Patronem honorowym Konkursu i fundatorem atrakcyjnych nagród jest ZUTER S.A.
Szczegółowe informacje o zadaniach konkursowych i procedurach znajdują się w załączonym Regulaminie. Prace konkursowe należy nadesłać do 04 marca 2013 roku.

Szczegółowe informacje u organizatora:
Artur Rudnicki – tel. 693334340, e-mail: arturrudnicki@zst-radom.edu.pl; artur.rudnicki@zst.radom.pl

Regulamin konkursu
Zalacznik do regulaminu format Word
Zalacznik do regulaminu format pdf

Skip to content