Zaproszenie na wystawę MÓZG 2013

KAŻDY Z NAS ROBI TO  średnio  raz na 10 minut. Każdy z Nas potrafi schować TO w słowach i czynach, każdy z Nas potrafi TO odkryć z większym lub mniejszym powodzeniem.

Jednak NIEKTÓRZY ROBIĄ TO LEPIEJ.

LEPIEJ NIE PRZEGAP OKAZJI, żeby dowiedzieć się  JAK i CO

INTERAKTYWNA WYSTAWA MÓZG 2013 „KŁAMSTWO NA TALERZU”

Po twarzy, po temperaturze ciała, po oddechu, po pocie, po stresie, po pytaniach, … po wystawie …. będziesz wiedział JAK i CO … !!!

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu i Szkolny Ośrodek Kariery działający przy szkole ma przyjemność zaprosić Państwa wraz z uczniami na interaktywną wystawę pt.

MÓZG 2013

Data wystawy: 14.01 – 25.01.2012, godziny: 9.00-15.00
Miejsce: Zespół Szkół Technicznych w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/60

Podczas tegorocznej wystawy odbędzie się konkurs zawierający pytania z przebyłej wystawy, informacji o Zespole Szkół Technicznych i energetyce. Na zwycięzców czeka finał i wspaniałe nagrody niespodzianki.

Prosimy o zarejestrowanie się poprzez stronę internetową szkoły celem rezerwacji terminu oraz godziny przybycia. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W ciągu 24 godzin od rejestracji dostaną państwo potwierdzenie rezerwacji terminu poprzez pocztę elektroniczną.