26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Dzień sportu w Zespole Szkół Technicznych

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Nauczyciele wychowania fizycznego naszej Szkoły zorganizowali Dzień Sportu, który odbył się w dniu 04 czerwca. Z perspektywy czasu można stwierdzić wspaniały dzień, nawet deszczowa aura nie wpłynęła na radosne świętowanie. Była to doskonała okazja, aby spędzić czas aktywnie, dobrze się bawić i poczuć sportowego ducha. Dzień sportu to nie tylko rywalizacja, ale także okazja do wspólnej integracji i promowania zdrowego stylu życia. Do tego wydarzenia postanowiła dołączyć się także szkolna rozgłośnia RadioZST. Przygotowała bowiem super niespodziankę, która uświetniła uroczystość otwarcia Dnia Sportu w ZST. Na nasze zaproszenie przybył gość specjalny, pani Katarzyna Gac wraz z grupą wspaniałych tancerek, uczennic VII liceum Ogólnokształcącego Całość uroczystości filmowana była przez zespół którzy tworzyli nauczycieli wychowania fizycznego, informatyki oraz RadioZST, wspólnie realizując nagłośnienie i filmowanie imprezy. Szczególne podziękowania należą się sponsorom: 1. KPS GRUPA JAROSŁAW KRZYŻANOWSKI 2.WIEJSKIE SMAKI J.P.SZOSTAK 3.WODOCIĄGI MIEJSKIE 4.DRUŻDŻEL SP. Z O.O. PIOTR DRUŻDŻEL 5.EXPUCH JEDLIŃSK 6. KRATKI.PL 7.RADA RODZICÓW PRZY ZST W RADOMIU którzy umożliwili nam organizację wspaniałego grilla a także słodko – owocowego poczęstunku. Specjalne podziękowania należą się master chiefom serwującym pachnące dania z grilla. Dziękujemy społeczności szkolnej Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu, organizatorom, sponsorom uczniom, sportowcom za wysiłek, trud, serce i zaangażowanie, jakie zostało włożone w zorganizowanie pokazu oraz za udział w Dniu Sportu, który odbył się 04 czerwca 2024 roku, będącego częścią obchodów Dnia Dziecka. Dziękujemy Dyrekcji za umożliwienie realizacji naszych sportowych ambicji, w sposób szczególny p. Annie Kwiatkowskiej Dyrektorowi ZST w Radomiu za udział zarówno w części sportowej jak artystycznej, tańcu zumba który porwał do zabawy zarówno uczniów jak i kadrę nauczycielską. Dzięki temu udało się stworzyć niezapomniane wydarzenie sportowo – rekreacyjne. Bez Was nie byłoby tylu wspaniałych emocji, pozytywnej energii i blasku. ZAPRASZAMY ZA ROK NA KOLEJNY WSPANIAŁY DZIEŃ SPORTU W ZST.

Poniżej podajemy do wiadomości wyniki sportowej rywalizacji z dnia 4 czerwca br. w następujących konkurencjach: • bieg wahadłowy 10×5. 1 miejsce Sz. Hryniuk 2R 2 miejsce H. Figura 2N 3 miejsce A. Serafin 2M • skok w dal z miejsca 1 miejsce M. Kozik 1A 2 miejsce K. Muc 2U 3 miejsce W. Huszcza 2W • wyciskanie sztangi 1 miejsce K. Figura 2N 2 miejsce M. Wasilewski 2U 3 miejsce P. Derlecki 2 Z • przeciąganie liny 1 miejsce klasa 1 M 2 miejsce klasa 2T 3 miejsce klasa 1 O • piłka nożna 1 miejsce klasa 1B 2 miejsce klasa 1Z 3 miejsce klasa 2N

Skip to content