Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

W dniu 8 kwietnia 2024 r. młodzież z Koła Biblijnego „Samuel”, działającego przy naszej szkole, pod opieką Pani Wioletty Wojciechowskiej-Jaraszek uczestniczyło w warsztatach biblijnych przygotowujących do etapu diecezjalnego Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej, który odbędzie się 18 kwietnia 2024 r. Miały one miejsce w gmachu Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu. Uczniowie z zainteresowaniem wsłuchiwali się w tematykę dotyczącą Dziejów Apostolskich przybliżoną przez biblistę ks. dr hab. Jacka Kucharskiego, moderatora diecezjalnego Dzieła Biblijnego im. św. Jana Pawła II. Organizatorem warsztatów, jak i konkursu jest Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”.