26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Zajęcia dla uczniów PSP

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Po raz kolejny uczniowie ze szkół podstawowych mogli skorzystać z możliwości odwiedzenia Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu i poznania nowoczesnych technologii. Ty razem zajęcia poświęcone były programowaniu z wykorzystaniem urządzenia Microbit. Ta niepozorna płytka kryje w sobie wiele możliwości. Jakich? To właśnie było tematem poszukiwań podczas zajęć w sobotni poranek. Odwiedzający nas młodzi goście mieli również okazję spotkać się ze swoimi nieco starszymi kolegami i koleżankami. Było to doskonałą okazją do uzyskania informacji o szkole z tzw. pierwszej ręki.

Krótki film z zajęć

Zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji skorzystać z możliwości odwiedzenia nas. Harmonogram kolejnych spotkań można znaleźć na naszej stronie pod adresem:

Harmonogram

Skip to content