26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Laboratoria Przyszłości

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Nasza szkoła została zakwalifikowana do ogólnopolskiego pilotażowego projektu Wirtualne Laboratoria Przyszłości. Projekt oferuje bezpłatny dostęp do zaawansowanego oprogramowania i mocy obliczeniowej w chmurze. Uczniowie zyskają możliwość eksperymentowania i projektowania w zaawansowanych laboratoriach wirtualnych, rozwijając praktyczne umiejętności w naukach technicznych i informatycznych. Technologia umożliwia poszerzenie wiedzy i umiejętności z zakresu modelowania, analizy matematycznej, inżynierii, architektury, multimediów cyfrowych i grafiki komputerowej. Organizator: Instytut Badań Edukacyjnych w Warszawie. Opiekun: Mariusz Kilar

Skip to content