26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

„Złote” chłopaki ZST

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

W dniu 05.12.2023 r. w VI Liceum Ogólnokształcącym im. J. Kochanowskiego odbył się Finał XX Radomskiej Olimpiady Młodzieży w piłce ręcznej chłopców. Kapitan naszych szczypiornistów Jakub Burkacki poprowadził szkolną drużynę ZST do zwycięstwa. W finale pokonali utytułowane IV Liceum Ogólnokształcące im. T. Chałbińskiego i VI Liceum Ogólnokształcącym im. J. Kochanowskiego. W ciągu ostatnich kilku lat jest to ogromny sukces naszej młodzieży w tej dyscyplinie sportu. Gratulacje!!!! Naszą szkołę pod opieką Anety Błasińskiej i Anny Norek reprezentowali: Jakub Burkacki (5W) – kapitan, Jan Waniek (5E)- bramkarz, Adrian Seta (5W), Jakub Domański (5W), Patryk Pietrasik (5W), Błażej Sułecki (4P), Mikołaj Borowski (5W), Aleksander Hartman (3B), Michał Czerniawski (5T), Kacper Szymański (5T), Maksymilian Cieślik (2M), Dominik Gaca (5T) Życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Skip to content