26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Wizyta w firmie Techmatik SA

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

W dniu 12.10.2023 uczniowie naszej szkoły mieli niecodzienną możliwość zwiedzenia nowoczesnej firmy. To doskonała okazja do poznania swojego przyszłego zawodu od zaplecza. Jak jest zorganizowany proces produkcji, jak wygląda praca w tak dużym i nowoczesnym zakładzie. Co oferuje firma swoim pracownikom. To tylko niektóre zagadnienia poruszane podczas spotkania. Grupa 30 naszych uczniów spędziła przedpołudniowy czas bardzo efektywnie przemieszczając się po terenie firmy Techmatik SA (https://www.techmatik.pl/). Bardzo dziękujemy za możliwość spotkania oraz bardzo miłe i interesujące opowieści o funkcjonowaniu zakładu.

Skip to content