26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Dziewczyny w grze!

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Dziewczyny – trwa rekrutacja do programu skierowanego do uczennic szkół średnich klasy III, IV i V. 💥T👾DZIEWCZYNY W GRZE!👾 – to pierwszy w Polsce program stypendialno-mentoringowy dla dziewczyn w gamingu i gamedevie – organizowany przez Fundację Edukacyjną Perspektywy Women in Tech i studio developerskie CD PROJEKT RED 🚀 Dziewczyny, wejdźcie do gry i zawalczcie o: 🏆 roczne stypendium w wysokości 12 000 PLN brutto 🏆cykl warsztatów z tworzenia gier wideo z najlepszymi specjalistami w branży 🏆opiekę mentorską ekspertek i ekspertów z CD PROJEKT RED 🎯Dlatego jeśli… 🎮 Kochasz fantasy, RPG i wirtualne światy gier wideo; 🎮 Wymyślasz kolejne rozdziały swojej przyszłej książki o niesamowitych przygodach superbohaterów; 🎮 Pasjonujesz się się ilustracją i grafiką komputerową; 🎮 Stawiasz pierwsze kroki w animacji 3D; 🎮 Próbujesz swoich sił w programowaniu; 🎮Tworzysz własną muzykę i fascynujesz się sound designem; 🎮A może po prostu kochasz grać i interesuje Cię wszystko, co związane jest z tworzeniem i produkcją gier wideo… 🚀Program „DZIEWCZYNY W GRZE!” jest właśnie dla Ciebie! 🚀Wejdź do gry i aplikuj na stronie programu! 🎯

Rekrutacja trwa do 31 października 2023 roku! link do formularza:

https://dziewczynywgrze.pl/formularz/?fbclid=IwAR2oiX4CtdTCLmG8813kLzN4AThj_bDxlKzJYX6XD3h52AC-r9D527HcaVA

Skip to content