26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Modernizacja pracowni informatycznej dzięki firmie ITM Poland

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Bardzo miło jest nam poinformować, że firma ITM Poland Sp. z o.o. (Razem tworzymy produkty nowej generacji | ITM (itmgroup.eu)) ufundowała urządzenia peryferyjne monitory, myszki i klawiatury do pracowni informatycznej, w której odbywają się zajęcia z programowania oraz projektowania w AutoCAD. Od przyszłego roku szkolnego uczniowie będą korzystać ze sprzętu wysokiej jakości, który w znaczny sposób przyczyni się do poprawy warunków kształcenia. Firma ITM Poland jest liderem w zakresie konstruowania i produkcji urządzeń, maszyn i całych linii produkcyjnych. Wprowadza innowacje i najnowsze rozwiązania technologiczne w procesie wytwarzania maszyn. Jesteśmy przekonani, że modernizacja pracowni nie tylko poprawi jakość nauczania i uczenia się, ale również będzie punktem startowym do dalszej współpracy z firmą ITM Poland.

 

Skip to content