26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

CIRF podpisuje umowę z naszą szkołą

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

W dniu 22 czerwca 2023 roku odbyła się uroczystość inauguracji budowy nowej serwerowni CIRF (Centrum Informatyki Resortu Finansów) podczas której w imieniu naszej szkoły pani dyrektor Jolanta Płatos podpisała umowę o współpracy na rzecz szkolnictwa dualnego w Radomiu. W roku szkolnym 2023/2024 ma wystartować koalicja pro-edukacyjna w ramach której CIRF połączy siły m. in. z Zespołem Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu. Celem tej inicjatywy jest rozwój talentów IT w zakresie utrzymania systemów IT, zarządzania wielkimi bazami danych i cyberbezpieczeństwa. CIRF jest największym publicznym FinTechem w Polsce, czyli organizacją wyspecjalizowaną w dostarczaniu cyfrowych rozwiązań dla finansów publicznych. Jego misją jest integracja i rozwój infrastruktury informatycznej finansów państwa polskiego. To dla uczniów naszej szkoły doskonała okazja na poznanie potencjalnego pracodawcy, jego technologii i charakteru pracy. W oczekiwaniu na dalsze losy tej niezwykłej inicjatywy zapraszamy chętnych po podejmowania nauki w naszej szkole.

Skip to content