26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Tak zakończyliśmy rok szkolny 2022/2023

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

23.06.2023 to dzień uroczystości zakończenia roku szkolnego. Po 10 miesiącach intensywnej pracy nadszedł czas na wypoczynek. Przez ten ostatni rok wszyscy podnosiliśmy swoje kwalifikacje i uczyliśmy się życia. W tym czasie spotykało nas wiele radości i smutków. Nawiązywaliśmy nowe przyjaźnie i poznawaliśmy ludzi, którzy stwarzali nam okazje do zastanowienia się nad swoją ścieżką życiową. To był niepowtarzalny, niezwykle ciekawy i obfitujący w zaskakujące wydarzenia „rok”. To wszystko jest już za nami. Teraz pora na odpoczynek, „naładowanie baterii” i zebranie sił do pokonywania kolejnych wyzwań.

Uroczystość rozpoczęła się hymnem państwowym i następnie niezwykle wzruszającym i chwytającym za serca przemówieniem pani dyrektor Bernadety Kudas. Z kolei głos zabrał przedstawiciel PGNiG Termika S.A. grupa Orlen, naszego partnera, dyrektor Elektrociepłowni Siekierki Michał Bieńkowski, któremu towarzyszyła pani Ewa Warska koordynująca wszelkie działania między szkołą a zakładem. Ponadto naszymi gośćmi byli również przedstawiciele Radomskiego Klastra Metalowego w osobach: pani Jolanty Pileckiej z firmy Precision Machine Parts Poland Sp. z o.o. oraz pana Krzysztofa Piwowarczyka z firmy RADMOT sp. z o.o.. Stowarzyszenie wspiera swoimi działaniami uczniów z zawodów mechanik oraz operator obrabiarek sterowanych numerycznie. Dzięki tej współpracy wielu naszych absolwentów znalazło nie tylko dobrą pracę, ale również pomysł na życie.

A tak wyglądało uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w Zespole Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu.

Skip to content