26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Zero Stress Time

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

W dniu 2 czerwca, w ramach obchodów DNIA DZIECKA w naszej szkole, odbyło się wydarzenie pod hasłem ZERO STRESS TIME. Uczniowie brali udział w konkurencjach sportowych z nagrodami: przeciąganie liny, strzały na bramkę, skok w dal, rzuty indywidualne do kosza. Niektórzy oddawali się gimnastyce intelektualnej w trakcie partii szachów. Wszyscy uczestnicy mieli możliwość przypomnienia sobie zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz skorzystania ze zdrowego poczęstunku, ufundowanego przed Radę Rodziców. Można było także sprawdzić wpływ alkoholu na postrzeganie rzeczywistości, pokonując tor przeszkód w Alkogooglach. Rozstrzygnięto konkurs na kreację sportową. Wygrana trafiła do uczenia klasy 2C. Gratulujemy również klasie 1Z, która osiągnęła największą liczbę wydreptanych podczas wydarzenia kroków.

Dziękujemy uczestnikom i życzymy wytrwałości w budowaniu zdrowych nawyków!!!

Organizatorzy wydarzenia:

  • Anna Norek z Katedrą W-F
  • Opiekunki Samorządu Uczniowskiego
  • Psycholożki i Pedagożki
Skip to content