26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Złoty medal w koszykówce 3X3 chłopców ZST

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Po zdobyciu złotego medalu w koszykówce, podopieczni pana Alberta Siekiery kontynuowali swoje imponujące osiągnięcie, zdobywając również złoty medal w XIX Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży Szkolnej w koszykówce 3X3. Zdobycie kolejnego złotego medalu w konkurencji 3X3 jest potwierdzeniem dominacji i doskonałej formy tej drużyny. Nasza drużyna osiągnęła wysoki poziom i zasługuje na uznanie za swoje osiągnięcia. W złotej drużynie wystąpili: Hartmann Aleksander 2B, Molga Jakub 2C, Muc Jakub 1U, Witka Filip 1N, Terlecki Jakub 1N.

Końcowa klasyfikacja:

  1. Zespół Szkół Technicznych
  2. Zespół Szkół Samochodowych
  3. VI LO im. Jana Kochanowskiego
  4. Zespół Szkół Ekonomicznych
Skip to content