26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Praktyki zawodowe

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

logo stanmar

Od wielu lat uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu realizują swoje praktyki zawodowe u lokalnych przedsiębiorców. Do grona współpracujących z naszą szkołą firm należy również Stanmar sp. z o.o. (Producent nitów, zawleczek, sworzni i konstrukcji stalowych – Stanmar), gdzie młodzież może podnosić swoje umiejętności w zawodach Technik Mechanik i Technik Mechatronik. To dla nich doskonała okazja poznania ”od podszewki” środowiska pracy oraz wymagań, które mogą w przyszłości pomóc im zrealizować ich plany życiowe. Mają tu świetny poligon doświadczalny, na którym mogą eksperymentować i realizować swoje pomysły. Firma Stanmar sp. z o.o. wspiera młodych ludzi w rozwijaniu ich pasji i zainteresowań łącząc teorię z praktyką. Poniżej kilka przykładów realizacji pomysłów praktykantów.

Skip to content