Erasmus+ 2023 Irlandia

W dniu 08.05.2023 uczniowie z klas 4A (technik informatyk), 4M (technik mechanik), 4N (technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej)  rozpoczęli praktyki zawodowe w Mallow w Irlandii w ramach projektu Erasmus+. Pierwsze dni upłynęły na poznawaniu okolicy, lokalnych opiekunów i zwyczajów panujących w tym pięknym kraju. Odbyły się spotkania organizacyjne z uczniami z każdego kierunku kształcenia oraz zajęcia z języka angielskiego. Uczniowie z klasy 4N uczestniczyli w kursie BHP, który był zakończony egzaminem. Wszyscy uczestnicy są już gotowi do podjęcia zadań, które będą stawiać przed nimi pracodawcy. Uczniowie oraz nauczyciele zostali zakwaterowani u miejscowych rodzin. Jest to świetna okazja aby doskonalić znajomość języka angielskiego.