26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Matematyka inaczej

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Po raz drugi w naszej szkole zorganizowany został przez nauczycieli matematyki konkurs MATEMATYCZNA PALMA WIELKANOCNA. Zadaniem uczniów było wykonanie miniatur przestrzennych figur geometrycznych, z których mieli zrobić palmy. Wykonanych zostało 297 prac. Niektóre palmy odznaczały się niezwykłą pomysłowością, oryginalnością bądź zadziwiały precyzją wykonania. Uczniowie wykonywali palmy w różnorodnych stylach zarówno w tradycyjnym, jak i nowoczesnym oraz z różnych tworzyw np. metalu, drewna, plastiku itp. Wyróżnionych zostało osiem matematycznych palm wielkanocnych.

I MIEJSCE            –             Mateusz Stępnik  kl 1D,

II MIEJSCE           –             Rafał Szymański  kl 2A, Oskar Szymanowicz kl 3M

III MIEJSCE          –             Bartłomiej Mazur  kl 2A, Jakub Sadowy  kl 4E

WYRÓŻNIENIE: Michał Dobosz  kl 1W, Maciej Kowalski  kl 1W, Sebastian Kramek kl 3T

Gratulujemy zwycięzcom.

Skip to content