Sukces na olimpiadzie

Szkolny Komitet Olimpiady Programistycznej informuje, że Oskar Sodel kl. 3P zdobył 1. miejsce (z maksymalną liczbą punktów), Adam Strzelczyk kl. 3P zdobył 3. miejsce oraz Maciej Brzoza kl. 3P zdobył 4. miejsce w Eliminacjach Okręgowych (okręg mazowiecki) olimpiady. Tym samym Oskar Sodel oraz Adam Strzelczyk weszli do Finału Ogólnopolskiego Olimpiady Innowacji Technicznych w Telekomunikacji i Informatyce – Blok Programistyczny, której głównym organizatorem jest Polski Związek Stowarzyszeń Wynalazców i Racjonalizatorów w Warszawie. Gratulujemy świetnych wyników i życzymy sukcesu w ogólnopolskim finale. Organizatorzy szkolni: Edyta Kozłowska-Wolska, Marek Skrok, Paweł Wolski, Edyta Zielińska.