26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

21 marca

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Samorząd Uczniowski chciałby zaprosić wszystkich do świętowania Pierwszego Dnia Wiosny w inny niż zwykle sposób. 21 marca to również dzień, w którym obchodzony jest Światowy Dzień Osób z zespołem Downa.  Celem tej akcji jest uświadomienie, że osoby z zespołem Downa mają takie same potrzeby jak osoby pełnosprawne: oczekują szacunku, tolerancji i akceptacji. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tym wydarzeniu: 1) Ubierz do szkoły dwie różne, kolorowe skarpetki, 2) zrób zdjęcie i udostępnij je w swoich mediach społecznościowych z hasztagiem #skarpetkowewyzwanie 21 marca, 3) prześlij fotkę w dniach 20-25.03 na dorota.sadlowska@zst.radom.plsylwia.janiszewska@zst.radom.pl lub malgorzata.krajewska@zst.radom.pl po to, byśmy mogli stworzyć kolorowo-skarpetkową galerię ZST!  

Skip to content