26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Microbit? Zobaczmy…

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Sobotnie zajęcia dla uczniów szkół podstawowych są bardzo zróżnicowane pod względem tematycznym. Nasi goście mają możliwość zetknięcia się z wieloma różnymi zagadnieniami z branży IT. Na jednym z warsztatów mieli sposobność spróbować swoich sił w programowaniu. Podjęli wyzwanie ”nauczenia” urządzenia Microbit reagowania na wydawane im polecenia. Dla większości przybyłych do nas młodych ludzi była to świetna zabawa. Zobacz FILM

Jak jeszcze można spędzić czas w wolne sobotnie przedpołudnie uczniowie szkół podstawowych będą mogli sprawdzić w kolejne soboty zgodnie z harmonogramem opublikowanym na stronie szkoły.

Do zobaczenia.

Skip to content