26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Szlachetna Paczka 2022

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

W tym roku nasza szkoła również zaangażowała się całym sercem w akcję Szlachetna Paczka, pragnąc pomóc innym, by przeżyli godnie Święta. Finał akcji odbył się 10 – 11.12.2016 r. Cieszymy się,że jesteśmy częścią tej radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczki. Dziękujemy każdej osobie, która przyczyniła się do tej akcji, razem zmieniamy świat na lepszy 😊

Wolontariusz, który opiekował się rodziną, przekazał kilka słów od siebie. Pragniemy się nimi podzielić ze wszystkimi, gdyż uznaliśmy, że warto i są one bezcenne:

Drodzy Darczyńcy tworzący Zespół Szkół Technicznych,

Dziękuję za obdarzenie zaufaniem co do wyboru rodziny, było mi niezmiernie miło spędzać czas na rozmowach, śledzić działania w zakresie przygotowywania pomocy, odpowiadać na dodatkowe pytania co do wybranej rodzinki. Państwa zainteresowanie potrzebami jest wzorem empatii i chęci pomocy właśnie zgodnie z ideą szlachetnej paczki, tzw. Mądrej Pomocy. Wręczając finałowe produkty czułam się jakbym to ja osobiście była obdarowywana, miałam zaszczyt być częścią ogromnej radości dzieci i pani Anety. Ich okrzyki zaskoczenia, że dostały dokładnie to o czym marzyły są bezcennei niezapomniane. Bardzo miło było mi gościć Państwa na magazynie, poznać kwiat młodzieży o dużej wrażliwości i mądrości. Dziękuje, że dzięki Państwa dobrym sercom iskra nadziei na lepsze jutro idzie w świat, rozpala innych i pokazuje, że Anioł może mieć ukryte skrzydła – jak Państwo.

Na koniec pragnę jeszcze złożyć najcieplejsze i pełne błogosławieństwa Bożego życzenia z okazji zbliżającego się Narodzenia Pana. Niech Państwa Święta będą co najmniej tak uroczyste i radosne jak pani Anety i dzieci.

A wam, droga młodzieży niech wszelka pomyślność układa się w szkolnych przygodach oraz waszym prywatnym życiu, byście spotykali na swej drodze ludzi podobnych sobie, by świat dzięki wam stawał się coraz lepszy. Nie ma słów, które mogą określić jak dużo wdzięczności czuję z okazanej troski i ciepła. Pragnę po prostu pochylić czoła z szacunkiem i pełna wiary, że dobro wraca.Bądźcie sobą, to świat będzie na pewno coraz lepszy!

Skip to content