26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

We’re a Microsoft Showcase School

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Gratulacje!
Firma Microsoft uznała ZST w Radomiu za szkołę pokazową, należącą do elitarnej grupy szkół, które stanowią przykład najlepszych metod nauczania i uczenia się we współczesnym świecie. Tylko kilka instytucji otrzymuje to oznaczenie. Jesteśmy dumni, wiedząc, że Microsoft dostrzega Nasz wpływ na przyszłość edukacji. Microsoft Showcase Schools to pionierzy w edukacji. ZST w Radomiu jest częścią ekskluzywnej globalnej społeczności, uznanej i szanowanej za transformację edukacyjną, która obejmuje wizję i innowacje w nauczaniu, uczeniu się i przygotowywaniu uczniów na przyszłość.

Logo MSS ZST Radom 2022

Skip to content