26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Zajęcia dodatkowe dla uczniów szkół podstawowych…

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

W Zespole Szkół Technicznych odbywają się zajęcia dodatkowe z informatyki dla uczniów szkół podstawowych. Korzystający ze spotkań chłopcy i dziewczęta z klas ósmych mają możliwość poznać najnowsze rozwiązania informatyczne, jakie na co dzień są wykorzystywane w ZST, w Radomiu.

Warsztaty odbywają się cyklicznie w soboty i będą trwały do końca roku szkolnego.

Drugie spotkanie odbyło się 26 lutego 2022 r. Tematyką zajęć było łączenie urządzeń sieciowych za pomocą kabli ethernetowych. Zajęcia prowadził nauczyciel Zespołu Szkół Technicznych Jarosław Orczykowski wraz z uczniami klasy 3A. W zajęcia uczestniczyło 19 uczniów szkół podstawowych z Radomia oraz okolic. Uczniowie mieli za zadanie wykonać pod nadzorem nauczyciela oraz starszych uczniów kable ethernetowe zakończone końcówka typu 8p8c (popularne złącza RJ45).

Kolejne zajęcia już 5 marca 2022 r.

Skip to content