26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Konkurs CyberSkiller Challenge

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

W styczniu odbył się pierwszy etap ogólnopolskiego konkursu CyberSkiller Challenge. Konkurs ma na celu zwiększenie świadomości młodzieży w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Jest też doskonałą okazją do zdobycia wiedzy i doświadczenia, które są tak potrzebne na rynku pracy. Konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów, ze względu na atrakcyjną formę i nagrody. Dwa pierwsze etapy odbywają się poprzez specjalną platformę CyberSkiller. Do dalszego udziały zakwalifikowali się Michał Muszyński (klas 4A), Jakub Bursa oraz Marek Paprocki (klasa 4D). Kolejny etap odbędzie się 8 marca. Mamy nadzieję, że uczniowie poradzą sobie z zadaniami w marcu i będą reprezentować naszą szkołę w finale konkursu.

Skip to content