Projekt ERASMUS+ czeka na Ciebie!

Projekt ERASMUS+ czeka na Ciebie!

Drodzy Uczniowie! W związku z pandemią, projekt ERASMUS+ „Opening Students’ and Teachers’ Minds”, który realizujemy w naszej szkole, uległ znacznej modyfikacji łącznie ze zmianą uczestników. Zwracamy się do Was z zaproszeniem do wzięcia udziału w zbliżającej się wizycie w Polsce. Termin wizyty: 25-29 października 2021. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc!

Będziemy gościć 20 uczniów z 4 krajów – Hiszpanii, Włoch, Portugalii, Holandii!

Jeżeli jesteś zaszczepiony, chętny do pracy w projekcie i masz możliwość przenocować kolegę/koleżankę z innego kraju, to serdecznie zapraszamy do współpracy!

W programie tygodnia wizyty zaplanowane są wycieczki, eventy oraz wspólne zadania, w których możesz wziąć udział!

Szczegóły zostaną podane później, na spotkaniu, po weryfikacji uczniów chętnych do udziału w projekcie.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Koordynatorzy projektu: Elwira Mortka, Edyta Zielińska, Małgorzata Krajewska, Dorota Sadłowska i Paweł Wilk