26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Uwaga konkurs.

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Czy wiesz co oznacza i komu jest przyznawany tytuł Showcase School? To niezwykłe wyróżnienie, które może otrzymać szkoła podejmując i realizując wyzwania edukacyjne 21 wieku polegające m. in. na przekształcaniu sposobów nauczania i ucznia się oraz dzieleniu się swoimi pomysłami i umiejętnościami.

Z okazji uzyskania przez naszą szkołę po raz kolejny tytułu Showcase School zapraszamy wszystkich uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu do udziału w konkursie. Polegał on będzie na rozwiązaniu krótkiego testu (Forms). Najszybsi z największą liczbą poprawnych odpowiedzi otrzymają upominki niespodzianki. Startujemy po najbliższej niedzieli czyli po 12.09.2021. Obserwujcie naszą stronę i FB.

Organizatorzy: MIEE przy Zespole Szkół Technicznych w Radomiu

Skip to content