26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

We’re a Microsoft Showcase School 2021/2022

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Przez ostatni rok szkolny realizowaliśmy wiele inicjatyw związanych z wdrażaniem, wykorzystywaniem i upowszechnianiem nowych technologii. Zaowocowało to między innymi tym, że znana światowa firma – Microsoft, przyznała po raz kolejny naszej szkole tytuł Showcase School. To wyróżnienie, które zdobywa się pokazując swoimi działaniami, że nowoczesne technologie nie są nam obce, nie boimy się ich używać i dzielimy się swoimi umiejętnościami z innymi. W Polce uzyskało ten tytuł zaledwie kilka szkół. Wśród nich oczywiście nasza. Dziękujemy za to wyróżnienie i zabieramy się do podejmowania kolejnych wyzwań jakie stawia przed nami pędzący z coraz większą prędkością cyfrowy świat.
ZST ShowCase School
Skip to content