26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Zajęcia dodatkowe dla szkół podstawowych – Druk 3D

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Wydrukuj Katedrę, blok silnika lub skarbonkę przypominającą ludzką czaszkę, a może drewnianego śpiewającego słowika lub gumowe koła do samochodu. O tych wszystkich rzeczach, które widzicie na zdjęciach i które dzieją się w naszej szkole opowiadał Pan Łukasz Gierek podczas darmowych weekendowych zajęć dla szkół podstawowych organizowanych przez nauczycieli informatyki z Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu.
 
 
Tak było w zeszłym tygodniu, a jak było w ostatnią sobotę ? A w ostatnią sobotę rozmawialiśmy o …. – eeeeh, nie będziemy zdradzali szczegółów ale możemy obiecać że relacja będzie wkrótce !
 
——————————-
Zapraszamy również na najbliższe weekendy z technologią, w programie znajdziecie:
 
20.03.2021 – Rysowanie w HTML. Galerie internetowe.
 
Masz zbiory zdjęć?! Chcesz uatrakcyjnić stronę internetową?! Wykorzystując język html oraz css stworzysz interaktywną galerię internetową. Nauczysz się rysować rysunki w HTML-u.
 
Wymagania: Przegladarka internetowa Chrome lub Firefox, Notepad++ lub Visual Studio Code.
 
Do zajęć należy zainstalować aplikacje: Notepad++ https://notepad-plus.softonic.pl/ lub Visual Studio Code https://code.visualstudio.com/
 
Prowadzący: Dariusz Banach
 
Link do spotkania: http://bit.ly/2QepFIZ
 
27 marca 2021 godz. 9.00 – Routery i inne bajery.
 
Domowy router – budowa, działanie i zarządzanie, a także rozwiązywanie problemów oraz zabezpieczenia. Jakiego wybrać operatora sieci 4G albo 5G jako dostawcę mobilnego Internetu.
 
Wymagania: Przeglądarka internetowa
 
Prowadzący: Marcin Czerwonka
 
Link do spotkania: https://bit.ly/3rWwT1S
Skip to content