26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

We are Microsoft Showcase School 2020/2021

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

MIEE

Po raz kolejny zdobyliśmy unikatowy tytuł Microsoft Showcase School na rok szkolny 2020/2021. Dzięki solidnej, systematycznej, ciężkiej, ale jednocześnie inspirującej i sprawiającej radość i satysfakcję pracy całego zespołu ludzi związanego z Zespołem Szkół Technicznych w Radomiu stało się to możliwe. Znaleźliśmy się w gronie 8 szkół z Polski, które zostały wyróżnione tym międzynarodowym tytułem wskazującym, że to właśnie nasza placówka i pracujący tu ludzie potrafią dzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami wykorzystując przy tym nowoczesne technologie w edukacji. Dzięki długoletniej współpracy z firmą Microsoft i wykorzystywaniu w codziennej pracy ich narzędzi, udało nam się między innymi bez większych problemów przejść na nauczanie zdalne, gdy zaszła taka potrzeba. Cieszymy się na kolejny rok bliskiej współpracy. Aktualnie mamy w szkole 22 osoby z tytułem MIEE, to prawdopodobnie więcej niż w całych Chinach 🙂

Więcej o programie można przeczytać pod adresem. Zapraszamy do lektury.

Skip to content