We are Microsoft Showcase School 2020/2021

10 września 2020 by Marek.Skrok

MIEE

Po raz kolejny zdobyliśmy unikatowy tytuł Microsoft Showcase School na rok szkolny 2020/2021. Dzięki solidnej, systematycznej, ciężkiej, ale jednocześnie inspirującej i sprawiającej radość i satysfakcję pracy całego zespołu ludzi związanego z Zespołem Szkół Technicznych w Radomiu stało się to możliwe. Znaleźliśmy się w gronie 8 szkół z Polski, które zostały wyróżnione tym międzynarodowym tytułem wskazującym, że to właśnie nasza placówka i pracujący tu ludzie potrafią dzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami wykorzystując przy tym nowoczesne technologie w edukacji. Dzięki długoletniej współpracy z firmą Microsoft i wykorzystywaniu w codziennej pracy ich narzędzi, udało nam się między innymi bez większych problemów przejść na nauczanie zdalne, gdy zaszła taka potrzeba. Cieszymy się na kolejny rok bliskiej współpracy. Aktualnie mamy w szkole 22 osoby z tytułem MIEE, to prawdopodobnie więcej niż w całych Chinach 🙂

Więcej o programie można przeczytać pod adresem. Zapraszamy do lektury.

Partnerzy szkoły