26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Zespół Szkół Technicznych „Srebrną” Szkołą 2020!

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Miło nam poinformować, że Zespół Szkół Technicznych zajął 111 miejsce w XXII Rankingu Techników Perspektywy 2020, co jest wielkim sukcesem naszej szkoły. Kapituła składająca się z ekspertów oceniła technika z całej Polski za pomocą 4 kryteriów. Są to: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych oaz wyniki egzaminu zawodowego.

Zgodnie z zasadami przyjętymi przez Fundację Edukacyjną Perspektywy Zespół Szkół Technicznych ma prawo do używania w 2020 roku i w latach następnych tytułu honorowego „Srebrnej” Szkoły 2020 wraz ze związanym z tym graficznym znakiem jakości. Jesteśmy dumni z tego osiągnięcia.

Skip to content