26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Zaproszenie do rejestracji na XII Wystawę Interaktywną MÓZG 2020 w Zespole Szkół Technicznych w Radomiu

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

„To czego nie widać” to tytuł tegorocznej Wystawy Interaktywnej MÓZG 2020.

mozg

W tym roku przygotowaliśmy doświadczenia związane z takimi zagadnieniami jak: magnetyzm (kuchenka indukcyjna i lewitujący silnik solarny), alternatywne źródła energii z panelem słonecznym, efekty odbicia z laserem „zielonym”, siła wiatru, działko Gaussa, grawitacja oraz nieuchwytnymi: przykłady sztucznych inteligencji, wirtualna i rozszerzona rzeczywistość.

Czas zwiedzania Wystawy – 60 minut

Równolegle z Wystawą możecie Państwo zwiedzić Szkołę (Zespół Szkół Technicznych – około 30 minut) lub/oraz w dniach 5, 6, 7.02 skorzystać z oferty Fundacji Wirtualne Horyzonty, którą jest wirtualna lekcja (w okularach VR) związana z agresją, fobiami społecznymi lub zespołem Aspergera (oferta płatna 10 zł/osobę) (Czas 45 minut).

Zapowiedź Wystawy znajdziecie Państwo w linku: https://youtu.be/NNvs3fNOUgI

Zapraszamy do rejestracji: https://zst-radom.edu.pl/mozg-2020/

Informacja o Wystawie będzie również widoczna na stronach:

 www.zst-radom.edu.pl

www.szok.radom.pl

W razie pytań proszę o kontakt:

Tomasz Magnowski

tel. 692411443

Skip to content