26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Jak co roku w Zespole Szkół Technicznych odbyły się wewnątrzszkolne Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym chłopców. Do zawodów zgłosiło się 42 zawodników. Turniej tenisa stołowego stał na bardzo dobrym poziomie. Poszczególne pojedynki były zacięte i wyrównane. Mistrzem szkoły w roku szkolnym 2019/2020 został Sebastian Kruk z klasy 3M, drugie miejsce zajął Dominik Gędaj 4N, a na najniższym podium stanął Konrad Szczepanik. Najlepszych czterech zawodników będzie reprezentować ZST w Mistrzostwach Radomia Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym, które odbędą się w naszej szkole. Zwycięzcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi pucharami, medalami, dyplomami, oraz nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez Radę Rodziców, za co im bardzo dziękujemy. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju pieczę sprawowali Maciej Miter, Albert Siekiera i Marcin Maziarski. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział i zapraszamy do rywalizacji w przyszłym roku szkolnym.

Skip to content