26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Oktoberfest

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

24 października 2019 Komisja Języków Obcych zorganizowała spotkanie mające na celu przybliżenie tradycji związanych z obchodami największego święta ludowego na świecie – Oktoberfest. Z tej okazji uczniowie poszczególnych klas przygotowali plakaty przedstawiające zwyczaje tego wyjątkowego festynu oraz prezentację multimedialną w której nie zabrakło ciekawostek historycznych, jak również relacji z ostatniej – 181 edycji tego wyjątkowego wydarzenia,  które w tym roku miało miejsce od 21 września do 6 października. Reprezentanci klas wzięli m.in. udział w konkursie plastycznym w którym mieli zadanie narysować typowego Bawarczyka oraz rozwiązywali quiz o Oktoberfest.

Skip to content