Valentine’s Day

Dnia 14 lutego odbyła się impreza szkolna poświęcona  obchodom Dnia św. Walentego. W czasie spotkania, młodzież zaprezentowała swoją wiedzę na ten temat przygotowując prezentacje multimedialne związane ze świętem w krajach anglojęzycznych, niemieckojęzycznych i rosyjskojęzycznych. Została przedstawiona historia tego wydarzenia, jak również przybliżono informacje o życiu świętego Walentego. Uczniowie rozwiązywali quizy językowe oraz przygotowali kartki walentynkowe. Podczas spotkania młodzież słuchała najsławniejszych piosenek o miłości. Impreza ta pozwoliła młodzieży zapoznać się z informacjami na temat obchodów Dnia Świętego Walentego w wybranych krajach i poszerzyć zasób słownictwa tematycznego.