26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Koduj z Gigantami

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Koduj z Gigantami powstało z myślą o promowaniu idei nauki programowania wśród dzieci i młodzieży. W poprzednich edycjach, które odbyły się we wrześniu 2018, lutym 2018 oraz wrześniu 2017 roku wzięło udział prawie 3500 uczniów z całej Polski. Obecna edycja odbędzie się w dniach 2-17.02.2019 r. w 25 miastach w Polsce:
Warszawa, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Gliwice, Wrocław, Poznań, Łódź, Szczecin, Toruń, Bydgoszcz, Kielce, Rzeszów, Białystok, Lublin, Sosnowiec, Radom, Dąbrowa Górnicza, Chełm, Zamość, Kościerzyna, Grodzisk Mazowiecki, Ostrów Wielkopolski, Jasło.

W tym roku przygotowano miejsca dla ponad 1700 uczniów.

Wydarzenie objęte zostało Patronatem Honorowym Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Cyfryzacji oraz Patronatem Honorowym Prezydentów Miast, w których odbywać się będą Warsztaty.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie internetowej:

https://www.giganciprogramowania.edu.pl/nauka-programowania-wydarzenia

Skip to content